استخدام مترجم

در مجموعه ترجمات، در تمامی روزهای سال آزمون استخدام مترجم زبان انگلیسی، استخدام مترجم در منزل، استخدام مترجم آنلاین، استخدام مترجم دورکار، استخدام مترجم غیرحضوری، استخدام مترجم زبان انگلیسی در منزل صورت می گیرد. از این که شرایط همکاری مجموعه ترجمات را با دقت مطالعه می کنید بسیارسپاسگذارم.

مجموعه ترجمات با هدف ارائه خدمات ترجمه فعالیت خود را آغاز کرده است و با توجه به گستره فعالیت آن، همواره به مترجم متخصص نیاز داشته و دارد. این مجموعه در زمینه های زیر نیاز به مترجم دورکار و غیرحضوری دارد:

استخدام مترجم

استخدام مترجم زبان انگلیسی

اگر قصد استخدام مترجم زبان انگلیسی را دارید. مجموعه ترجمات در زمینه های ترجمه انگلیسی به فارسی، ترجمه فارسی به انگلیسی، ویرایش متون انگلیسی، پارافریز یا سرقت ادبی مترجم جذب می کند.  تنها کافی است فرم زیر را پر کنید و منتظر آزمون مجموعه ترجمات باشید.

استخدام مترجم در منزل

استخدام مترجم در منزل برای خیلی از افراد در اولویت قرار دارد. شرایط حضور در جامعه کاری برای تمامی افراد وجود ندارد و خیلی از افراد  دوست دارند تا در خانه و محل سکونت شان مشغول به کار شوند. در مجموعه ترجمات شرایطی فراهم آمده تا مترجمین بتوانند فعالیت کاریشان را در منزل شان انجام دهند.

استخدام مترجم آنلاین

با کمک پیشرفت های اخیر، بسیاری از کارها به صورت آنلاین صورت می گیرند. بسیاری از مترجمین هم تمایل بسیاری دارند تا فعالیت های کاری شان را به صورت آنلاین انجام دهند. شما هم می توانید به صورت آنلاین با  مجموعه ترجمات در ارتباط باشید. 

استخدام مترجم دورکار

آیا شرایط کاری در محل سکونت تان فراهم نیست. تمایل به نقل و انتقال به مکان دیگری را هم ندارید. یک مترجم دورکار شرایط ویژه ای دارد. او می تواند هر موقع که خواست به مسافرت برود و یا هر کار دیگری را در کنار فعالیت ترجمه انجام دهد.

استخدام مترجم غیرحضوری

بسیاری از کارها به حضور فیزیکی نیاز دارند و در شرایط استخدامی شان هم این موضوع مطرح می شود. در مجموعه ترجمات تمامی فعالیت ها به صورت غیر حضوری صورت می گیرد. مترجم نیاز به حضور فیزیکی در محل کار ندارد.

برای شرکت در آزمون استخدامی مجموعه ترجمات، لطفا فرم زیر را پر کنید.