ترجمه زیرنویس فیلم و فایل صوتی

ترجمه زیرنویس را با مجموعه حرفه ای ترجمات تجربه کنید. انواع ترجمه زیرنویس  فیلم از جمله ترجمه کنفرانس ها، فیلم های آموزشی، فیلم های سینمایی، فیلم های آماده شده برای پخش در شبکه های اجتماعی و … را به زبان فارسی یا انگلیسی ترجمه کنید.

ترجمه زیرنویس

شاید بسیار پیش آمده باشد که یک فایل به زبان انگلیسی دارید. مرتبط با موضوع شما است ولی نمی تونید منظور و مفهوم اون رو درک کنید. بنابراین به ابزارهای زیادی متوسل شدید تا اون رو ترجمه کنید ولی متن ترجمه شده گنگ و نامفهوم هست. اصلا براتون قابل درک نیست و یا اینکه یک فایل فارسی دارید و نمی تونید اون رو به انگلیسی ترجمه کنید. بنابراین به دنبال یک راه حل دیگر می گردید.

ترجمه فایل صوتی

یک فایل صوتی دارید و به دنبال یه مترجم خوب برای آن هستید.  یا این که ترجمه فایل صوتی انگلیسی را نیاز دارید. یک شعر زیبا را می خواهید ترجمه کنید ولی در یافتن یک مترجم خوب دچار مشکل شده اید.

ترجمه فایل صوتی
زیرنویس فارسی به انگلیسی

ترجمه زیرنویس فیلم

یک فایل به زبان فارسی دارید و می خواهید به زبان انگلیسی ترجمه کنید. می خواهید  کسب و کارتان را جهانی کنید. همانطور که می دانید یک فیلم تبلیغاتی می توانید تاثیر بسیار زیادی بر مشتریان داشته باشد. از آنجا که روزبه روز وظیفه بازاریابان سخت تر و جذب مشتری دشوار می شود. بنابراین بسیاری از بازاریان به دنبال فیلم های تبلیغاتی می روند چراکه مشتریان تمایل بیشتری برای دیدن فیلم دارند. آمار نشان می دهد که 64 درصد از کاربران بعد از دیدن فیلم اقدام به خرید آن محصول می کنند.

ترجمه زیرنویس فارسی به انگلیسی

ساخت یک فیلم یا یک انیمیشن ممکن است هزینه بالایی به همراه داشته باشد. بنابراین بهترین راه حل ممکن استفاده از فیلم های موجود است.  در ترجمه زیرنویس فیلم، مترجم بایستی با فرهنگ فیلم مبدا آشنایی داشته باشد. چراکه بسیاری از جملات مبدا ممکن است در زبان مقصد نامفهوم و گنگ باشد.

 

دوربین سینما

همین الان سفارشت رو ثبت کن ....