ترجمه متن

آیا می خواهید محصولاتان را بین المللی کنید، همان طور که می دانید در ترجمه اسناد فنی، دقت جایگاه ویژه ای دارد که نیازمند مترجمی متخصص و با مهارت است. در چنین مواردی مشتریان دوست دارند تا ترجمه سریع و بدون خطا داشته باشند. بایستی ترجمه بروشور و کاتالوگ با دقت خیلی بالا انجام شود چرا که این ترجمه ها  در تیراژ بالا چاپ می شوند و یا ترجمه وب سایتی که قرار است ارتباط بین تامین کنندگان و مشتریان بین المللی باشد بایستی با نهایت دقت انجام شود. با همکاری ترجمات می توانید کسب و کار خود را جهانی کنید و اطمینان حاصل کنید که فایل های مربوط به کسب و کار شما به صورت دقیق ترجمه شده اند.

تیم ترجمات در تمامی رشته ها مترجم متخصص دارد که علاوه بر ترجمه تخصصی، ویرایش، پارافرایز  را نیز انجام می دهند.

ترجمه-متن

به کدام یک از ترجمه های زیر نیاز دارید:

ترجمه کاتالوگ و بروشور

ترجمه کاتالوگ و بروشور

ترجمه کاتالوگ محصولات خود را به یک متخصص بدهید. همانطور که میدانید انتقال اطلاعات محصولات کسب و کار در سراسر جهان توسط کاتالوگ ها و برشورها و دفترچه راهنماها صورت می گیرد. بایستی این اطلاعات به درستی بیان شوند تا مشتری هدف بتواند آن را درک کرده و وی را برای خرید متقاعد کند. کاتالوگ مهم ترین ابزار برای جذب مشتریان بالقوه ای است که قصد خرید یک محصول را دارند .

ترجمه زیرنویس فیلم و بازی

ترجمه زیرنویس فیلم و فایل صوتی

ترجمه زیرنویس را با مجموعه حرفه ای ترجمات تجربه کنید. انواع ترجمه زیرنویس  فیلم از جمله ترجمه کنفرانس ها، فیلم های آموزشی، فیلم های سینمایی، فیلم های آماده شده برای پخش در شبکه های اجتماعی و … را به زبان فارسی یا انگلیسی ترجمه کنید.

ترجمه اسناد و مدارک

ترجمه اسناد و مدارک

ترجمه قرار داد

ترجمه قرارداد

مسافرت و توریست

خدمات ترجمه توریست و گردشگری

گردشگران معمولاً دوست دارند به زبان مادری خود صحبت کنند و یا حداقل یک راهنما که به زبان انگلیسی مسلط باشد همراه آنان باشد. معمولا افراد در اولین برخورد  با یک مجموعه، بیشترین برداشت خود را از آن مجموعه می کنند. کاتالوگ و بروشور و فایل های راهنمایی که در اختیار گردشگران قرار می دهید می تواند دید اولیه از محیط به فرد دهد.بنابراین شما می توانید با گردهم آوری تمامی شرایطی که برای رفاه بیشتر یک گردشگر همراه است تجربیات به یادماندنی برای وی رقم بزنید.

ترجمه وبسایت

ترجمه وب سایت

دروازه ورود به بازار جهانی، اینترنت و وب سایت است. کسانی می توانند وارد این بازار بزرگ شوند که بتوانند ترجمه وب سایت شان را به شکل مناسبی انجام دهند و بتوانند محصولات خود را به خوبی به مشتریان معرفی کنند. مشتریان بالقوه بسیاری وجود دارند که به دلیل عدم آگاهی از محصولات و یا عدم برقراری با ترجمه وب سایت شما، نمی توانند محصولات شما را خریداری کنند. ترجمات با داشتن مترجمان متخصص و حرفه ای که سابقه بسیاری در زمینه ترجمه صفحات وب ومحلی سازی، قادرند تا وب سایت شما را به زبان مقصدتان ترجمه و محلی سازی کنند و با خیال راحت از ترجمه وب سایت تان به کسب و کار خود بپردازید.

دسته-بازی

ترجمه بازی

ترجمات متخصصان بسیاری در زمینه ترجمه بازی دارد. این مجموعه ترجمه های بسیاری در زمینه ترجمه گیم انجام داده است و ترجمه بسیاری از گیم های معروف را در کارنامه خود دارد. ترجمه بازی و محلی سازی آن دارای شرایطی است که تنها مترجمان کارآزموده و دارای تجربه می توانند از عهده آن برآیند.

همین الان سفارشت رو ثبت کن ....