ترجمه

از ترجمه یک برگه یا یک یادداشت ساده  گرفته تا ترجمه هزاران برگه تخصصی، می توانید کار ترجمه خود را به ما بسپارید و مطمئن باشید که در موعد مقرر و با کیفیت مد نظر، پروژه را تحویل می گیرید. در اینجا بیش از صد ها مترجم وجود دارد که وظیفه ترجمه در بیشتر رشته ها و هر نوع پروژه ای از ترجمه مقاله ، ترجمه کتاب و ترجمه خدمات تبلیغاتی گرفته تا ترجمه کاتالوگ و بروشور را به نحو مناسب انجام می دهند.

تیم ترجمات در تمامی رشته ها مترجم متخصص دارد که علاوه بر ترجمه تخصصی، ویرایش متون انگلیسی و پارافرایز  را نیز انجام می دهند.

ترجمه

پروژه های بسیاری در زمینه ترجمه کتاب صورت گرفته که در تمامی موارد مترجمان حق امانت داری را به نحو مناسب ادا کرده اند. از ترجمه وب سایت ها تا محلی سازی آنها گرفته تا ترجمه کاتالوگ ها و بروشور که در تمامی آن ها بایستی فایل ها روان و سلیس ترجمه شوند تا مطمئن شوید که مشتریان  به خوبی منظور شما را درک می کنند؛ همگی توسط مترجمان کارآزموده انجام می شوند و متن ترجمه آنان توسط ارزیابان مورد بررسی دقیق قرار می گیرد.

تجربه کاری بالا، پشتیبانی مستمر، مترجمان با مهارت و ارزیابان دقیق سبب برآورده شدن رضایت مشتری و ارائه ترجمه آنلاین شده اند تا مشتریان در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند. اهداف این مجموعه شفاف و روشن است و چیزی جزء ارائه خدمات با کیفیت مناسب در موعد مقرر نیست.

به کدام یک از ترجمه های زیر نیاز دارید:

ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه-فارسی-به-انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی

ویرایش

ویرایش متون انگلیسی

رفع-سرقت-ادبی

رفع سرقت ادبی یا پارافرایز

استفاده از نوشته دیگران بدون ارجاع به وی، خواه این کار توسط شما انجام شده باشد یا نه را سرقت ادبی می نامند. سرقت ادبی سهوی یا عمدی می تواند عواقب جدی در پی داشته باشد.

ترجمه-کتاب

ترجمه کتاب

ترجمه-مقاله

ترجمه مقاله

ترجمه-انلاین

ترجمه آنلاین

ترجمه-فوری

ترجمه فوری

اگر به دنبال خدمات ترجمه هستید می توانید ثبت سفارش کنید و یا با شماره پشتیبانی تماس بگیرید تا پروژه شما در کوتاه ترین زمان ممکن برآورد هزینه و زمان شود. لطفا با ما تماس بگیرید تا در مورد نحوه ارائه خدمات با هم صحبت کنیم (09203609801).

همین الان سفارشت رو ثبت کن ....