خدمات ترجمه توریست و گردشگری

گردشگران معمولاً دوست دارند به زبان مادری خود صحبت کنند و یا حداقل یک راهنما که به زبان انگلیسی مسلط باشد همراه آنان باشد. معمولا افراد در اولین برخورد  با یک مجموعه، بیشترین برداشت خود را از آن مجموعه می کنند. کاتالوگ و بروشور و فایل های راهنمایی که در اختیار گردشگران قرار می دهید می تواند دید اولیه از محیط به فرد دهد.بنابراین شما می توانید با گردهم آوری تمامی شرایطی که برای رفاه بیشتر یک گردشگر همراه است تجربیات به یادماندنی برای وی رقم بزنید.

مجموعه ترجمات با گردهم آوری تمامی شرایط میتواند به افزایش گردشگر و توریست شهرتان کمک کند.

گردشگری

با ارائه ترجمه کاتالوگ و بروشور مناسب از خدمات تان به گردشگر کمک کنید تا مناطق دیدنی را بهتر بشناسد و بتواند با آنان ارتباط برقرار کند.

به کدام یک از خدمات زیر نیاز دارید:

ترجمه وبسایت
ترجمه وب سایت

ارائه یک وب سایت جذاب همراه با ارائه مطالب جذاب است. اگر شما نتوانید مطالب را به شکل مناسب به زبان هدف ارائه کنید این کار از زیبایی آن می کاهد و کاربر نمی تواند به درستی با آن ارتباط برقرار کند.

ترجمه کاتالوگ و بروشور

ارائه یک وب سایت جذاب همراه با ارائه مطالب جذاب است. اگر شما نتوانید مطالب را به شکل مناسب به زبان هدف ارائه کنید این کار از زیبایی آن می کاهد و کاربر نمی تواند به درستی با آن ارتباط برقرار کند.

ترجمه زیرنویس فیلم و بازی
ترجمه فیلم های آموزشی

بسیاری از موسسات اقدام به تهیه فایل های صوتی و یا تصویری برای گردشگران می کنند. طبق پژوهش هایی که صورت گرفته است اثر فایل های تصویری بیشتر از فایل های متنی و حتی فایل های صوتی است.         

تلفن همراه
ترجمه برنامه های تلفن همراه

برنامه های تلفن همراه پیشرفت های بسیاری کرده اند و در کشور ما هم شرکت های زیادی در زمینه برنامه نویسی فعالت می کنند می توانید با ارائه یک برنامه مناسب که محتوای آن به درستی ترجمه شده باشد آسایش بیشتر گردشگران را فراهم آورید.

مترجم همراه
مترجم همراه

در کنار تمامی موارد یاد شده، مترجم همراه وظیفه دارید تا اطلاعات تکمیلی از منطقه مورد بازدید را به گردشگران بدهد. هر سوالی که برای گردشگران پیش آمده باشد را توضیح دهد. بنابراین بایستی یک مترجم همراه تسلط کامل بر زبان آنان داشته باشد تا سوالات را به درستی درک کرده و بتواند جواب مناسب را به درستی بیان کند. علاوه بر موارد یاد شده، یک مترجم همراه باید صبر و حوصله فراوانی داشته باشد و تمامی مطالب را با خوشرویی بیان کند.

همین الان سفارشت رو ثبت کن ....